Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Порядок "будівельної амністії" спрощено

Реклама

З 18 січня 2019 року набрав чинності наказ Мінрегіону від 14 грудня 2018 року № 342, яким оновлено Порядок проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/179995_zapratsyuvav-mekhanzm-legalzats-samobudv

Зміни до Порядку № 158 направлені на спрощення та прискорення процедури "будівельної амністії". Зокрема, із додатків до зазначеного Порядку виключено інформацію про відповідність місця розташування об'єкта будівництва вимогам державних будівельних норм. Раніше така відмітка від місцевого органу містобудування та архітектури була обов'язковою.

Також передбачено можливість подання заяви про прийняття в експлуатацію самочинно збудованого об'єкта та всіх необхідних документів через електронну систему здійснення декларативних та дозвільних процедур у будівництві. Нині опрацьовуються технічні питання щодо можливості подання відповідних документів.

Крім того, внесено інші зміни, що удосконалили форми відповідних документів.

Нагадаємо, відстежувати реєстраційні дії щодо своєї нерухомості можна, зареєструвавшись на SMS-маяку. Про всі зміни в реєстрі вас повідомлять смс, електронною поштою або в особистому кабінеті.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини