Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нацбанк здійснюватиме міжміські перевезення валютних цінностей

Реклама

Нацбанк розширив перелік власних послуг у сфері перевезення валютних цінностей і врегулював питання тарифів із надання таких послуг.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/183919_v-ukran-dyut-nov-valyutn-pravila

Відповідні норми містить постанова Правління НБУ від 7 лютого 2019 року № 36 "Про внесення змін до Тарифів на послуги з перевезення валютних цінностей, що надаються Національним банком України".

За заявками банків Нацбанк зможе здійснювати міжміські перевезення валютних цінностей середньовантажними та великовантажними оперативними автомобілями. Досі така послуга забезпечувалася регулятором лише у межах одного населеного пункту.

Таке рішення НБУ ухвалив з метою ефективного контролю за обігом готівкових коштів у банківській системі України в частині організації їх перевезення; сприяння зростанню обсягів надходження готівки до Національного банку для її подальшого оброблення; забезпечення потреб економіки України в готівці належної якості.

Також Нацбанк привів власні тарифи на послуги з перевезення валютних цінностей до середнього рівня ринкових цін на аналогічні послуги. Це дозволить зробити тарифну політику регулятора на ці послуги конкурентною.

Цей нормативно-правовий акт набирає чинності з 25 березня 2019 року.

Регулятор нагадав, що організацію та перевезення валютних цінностей між Нацбанком та банками України здійснює управління з перевезення цінностей Центрального сховища НБУ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини