Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Дніпропетровську область можуть перейменувати на Січеславську: зміни має схвалити КСУ

Реклама

Рада включила до порядку денного поточної сесії законопроект, поданий 165 народними депутатами, щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

Відповідну Постанову (проект № 9310-1) "Про включення до порядку денного десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання законопроекту про внесення змін до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Дніпропетровської області) і про його направлення до Конституційного Суду України" було прийнято на ранковому засіданні Парламенту 7 лютого.

Законопроект про внесення зміни до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Дніпропетровської області) направлено до Конституційного Суду України для одержання висновку щодо відповідності його вимогам статей 157 і 158 Конституції України.

Також спікер Парламенту повідомив про отримання Верховною Радою Висновку Конституційного Суду України щодо відповідності проекту Закону № 8380 про внесення змін до ст. 133 Конституції України (щодо перейменування Кіровоградської області).

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/182019_krovogradsku-oblast-pereymenuyut-u-kropivnitsku-ksu-ma-dati-dozvl

А. Парубій дав доручення Комітету з питань правової політики та правосуддя розглянути Висновок КСУ та підготувати питання до розгляду на пленарному засіданні Парламенту.

Головуючий повідомив, що згідно Закону законопроект має бути розглянуто не раніше ніж через 7 днів після надання відповідного висновку головного комітету.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини