Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін продовжив на рік ембарго на ввезення товарів з Росії

18 грудня 2018, 16:00
663
0
Автор:
Реклама

18 грудня Кабінет Міністрів продовжив дію двох постанов від 30 грудня 2015 року (№ 1146, № 1147), що передбачають обмеження на імпорт продукції походженням з Росії.

Постанови передбачають повну заборону ввезення низки товарів з РФ, а також продовження дії митних ставок на деякі товари з Росії, які до 2015 року ввозились без мита. Строк дії рішень продовжено до 31 грудня 2019 року з можливістю їхнього продовження у майбутньому.

Передбачені Урядом заходи було застосовано з метою протидії встановленим торговельним обмеженням на імпорт і транзит української продукції з боку Російської Федерації, для забезпечення захисту українського бізнесу.

Зокрема, для деяких російських товарів замість нульової ставки, яка діяла згідно з угодою про встановлення режиму вільної торгівлі між країнами СНД, від 2 січня 2016 року для російських товарів діє так званий режим «найбільшого сприяння» СОТ, що передбачає застосування вищих ставок ввізного мита.

Також Уряд продовжив дію прийнятої постанови, яка ввела заборону на імпорт товарів з Росії, зокрема: харчової продукції (молочної продукції, чаю, кави, пива, горілчаних виробів), косметичних засобів особистої гігієни (шампунів, гелів для душу, мила), продукцію хімічної промисловості для сільського господарства (гербіциди, фугніциди, інсектициди, родентициди), хлористого калію, а також залізничного обладнання (локомотиви, вагони та колійне обладнання) та інші.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини