Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Визначено механізм евакуації ув'язнених у разі введення воєнного стану

20 листопада 2018, 10:38
910
1
Автор:
Реклама

У разі введення воєнного стану в місцевостях, наближених до районів бойових дій, проводиться обов'язкова евакуація засуджених та ув'язнених.

Механізм евакуації затверджено постановою Кабміну від 7 листопада 2018 року № 934.

Документом врегульовано функції та завдання військового командування, міністерств, інших держорганів та порядок перевезення окремої категорії населення спеціальним або додатково обладнаним транспортом.

Рішення про проведення евакуації засуджених приймається відповідним військовим командуванням разом з військовими адміністраціями.

Загальний контроль та координація заходів з евакуації засуджених та осіб, взятих під варту, здійснюються військовим командуванням.

Для підготовки і проведення евакуації в Мін'юсті, Нацполіції, СБУ утворюються тимчасові органи з евакуації - комісії з питань евакуації.

Такі комісії відповідають за планування заходів з евакуації, організацію залучення сил і засобів конвоювання, контроль за підготовкою установ до евакуації.

У підготовці та проведенні Мін'юстом евакуації беруть участь Нацгвардія (у частині конвоювання) та Укрзаліизниця.

Заходи з евакуації здійснюються в межах відповідних бюджетних призначень Мін'юсту, МВС, Міноборони та СБУ і у разі потреби майна і засобів інших державних органів, установ, організацій і підприємств.

Компенсація вартості послуг та розміру фактичних витрат суб'єктам господарювання і громадянам, транспортні засоби яких притягуються для евакуації засуджених здійснюється відповідно до постанови Кабміну від 14 серпня 2013 року № 581.

Евакуація засуджених та осіб, взятих під варту, проводиться до установ для попереднього ув'язнення та виконання покарань з відповідним режимом утримання, які розташовані в безпечній місцевості.

Якщо взятих під варту, які знаходяться в ізоляторах СБУ, неможливо розмістити через відсутність відповідних установ у безпечній місцевості, таких осіб можуть розмістити в слідчих ізоляторах Мін'юсту.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини