Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Базу МВС відкриють для розшуку корупційних активів

Реклама

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), може отримувати відомості з персонально-довідкового обліку єдиної інформаційної системи МВС. В електронній довідці зазначаються відомості про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством.

Для роботи з відомостями персонально-довідкового обліку в АРМА організовуються підключені до мережі автоматизовані робочі місця. Уповноважені особи, що розшукують незаконні активи, формують електронний запит до МВС після проходження процедур ідентифікації, автентифікації та авторизації з використанням надійного ЕЦП, сумісного з єдиною інформаційною системою Міністерства, та посиленого сертифіката відкритого ключа.

Запити, надіслані без використання спеціалізованого програмного забезпечення, заборонено приймати до розгляду.

Запит формується окремо на кожну особу і має містити прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи, дата та місце її народження (за наявності), що дає змогу ідентифікувати особу; прізвище, ім'я, по батькові уповноваженої особи; підстави запиту.

Якщо під час роботи із запитом посадовими особами МВС установлено, що фізична особа, яка перевіряється, перебуває в розшуку, про це інформується безпосередньо Департамент карного розшуку Нацполіції з одночасним наданням інформації до АРМА.

Порядок надання Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, відомостей із персонально-довідкового обліку єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України, затверджено спільним наказом від 19 вересня № 292/770, який набув чинності сьогодні, 9 листопада.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини