Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Оновлено форму заявки на отримання часткової компенсації вартості сільгосптехніки

10 жовтня 2018, 13:01
261
0
Автор:
Реклама

У графі 4 "Основна діяльність" Заявки для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва тепер ставиться відмітка новоствореними с/г товаровиробниками, які проводять господарську діяльність менш як 12 календарних місяців.

Відповідні зміни затверджені наказом Мінагрополітики від 31 серпня 2018 року № 425, який набув чинності 9 жовтня.

У графі 5 "Документи" замість довідки, що підтверджується ДФС, вказується Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців і громадських формувань про те, що підприємство не знаходиться на стадії ліквідації або не визнане банкротом. Також заявник має надати Довідку про відсутність заборгованості по податках, зборах, платежах, контрольованих органами прибутків і зборів.

Крім того, у цій графі ставиться відмітка про згоду щодо надання державним банком або банком, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі, Мінагрополітики інформації про відповідного сільськогосподарського товаровиробника, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані.

Інформація про суму коштів, що підлягеє часткової компенсації, про перерахування коштів, а також Реєстр сільськогосподарських товаровиробників - одержувачів часткової компенсації вартості техніки та обладнання тепер мають містити найменування та код згідно з ЄДРПОУ заводу-виробника, його філій (відокремлених підрозділів), що мають власний код згідно з ЄДРПОУ, та/або його дилера

Нагадаємо, аграрії отримують бюджетну дотацію згідно Порядку, затвердженому Кабміном

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини