Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Установлено вимоги до уповноваженого банку ринку електроенергії

7 вересня 2018, 12:00
261
0
Автор:
Реклама

Уряд затвердив вимоги до уповноваженого банку ринку електричної енергії на виконання Закону «Про ринок електричної енергії».

Зазначену постанову № 709 було прийнято на урядовому засіданні 5 вересня.

Установлено, що уповноваженим банком ринку електроенергії, який має право здійснювати обслуговування поточних рахунків із спеціальним режимом використання учасників ринку електроенергії, є державний банк, що провадить свою діяльність згідно із законодавством про банки і банківську діяльність (зокрема нормативно-правовими актами НБУ) і повинен мати:

- підрозділ з обслуговування поточних рахунків із спеціальним режимом використання учасників ринку електроенергії;

- розгалужену мережу відокремлених підрозділів;

- внутрішньобанківську платіжну систему, яка забезпечує обслуговування рахунків з використанням системи дистанційного обслуговування;

- досвід обслуговування та кредитування енергогенеруючих компаній, енергопостачальників, оптового постачальника електроенергії.

Достовірність інформації про результати діяльності уповноваженого банку повинна бути підтверджена аудиторською перевіркою, проведеною аудиторською фірмою згідно з міжнародними стандартами.

Міненерговугілля у місячний строк з дня набрання чинності постановою має подати Кабміну пропозиції щодо визначення переліку уповноважених банків, які відповідають установленим вимогам.

Постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 3 (перелік постанов Кабміну, що втрачають чинність), який набирає чинності з 1 липня 2019 року.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини