Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЛІГА:ЗАКОН об'єднала «в хмарі» всі сервіси і створює екосистему для бізнесу

28 серпня 2018, 11:15
435
4
Реклама

Компанія ЛІГА:ЗАКОН презентувала Платформу LIGAZAKON.NET, що об'єднала «в хмарі» всі продукти і сервіси ЛІГАЗАКОН. Це новий етап реалізації місії компанії - допомагати вести і успішно розвивати бізнес в незалежній Україні.

«Ми гостро відчуваємо потребу бізнесу в єдиному технологічному рішенні, яке давало б йому необхідні інструменти для роботи і розвитку, а також для захисту інтересів на тлі постійно мінливих «правил гри». І, оскільки наша професійна експертиза вже давно вийшла за межі інформаційно-правових продуктів і напрацьовано портфель IT-рішень, ми вирішили створити Платформу LIGAZAKON.NET як інформаційно-комунікаційну екосистему. Для того, щоб максимально сприяти в прийнятті ефективних рішень на всіх рівнях управління бізнесом і державою», - заявила глава ради директорів компанії ЛІГА:ЗАКОН Марина Бондаренко.

Нині на Платформі LIGAZAKON.NET представлено 14 продуктів і сервісів ЛІГА:ЗАКОН. Через їхню синергію та крос-зв'язки забезпечується максимально комплексна підтримка діяльності керівника підприємства, юриста і бухгалтера. Для кожного з них створено відповідне професійне середовище, де вже сьогодні можна працювати одночасно з нормативними документами, судовими рішеннями, аналітикою, отримувати правові новини, консультуватися з експертами та використовувати різноманітні опції у вигляді калькуляторів, шаблонів договорів тощо.

«На всі продукти та сервіси поширюється єдина авторизація. І, коли ви стаєте користувачем хоча б одного продукту, маєте можливість працювати з усіма іншими продуктами Платформи LIGAZAKON.NET, у кожного з яких є open-рівень. Крім того, за всіма продуктами та сервісами можна здійснювати наскрізний пошук і формувати «Обране». По-перше, це значно економить час і дає можливість отримати максимально повний результат, по-друге - дозволяє користувачеві сформувати особистий робочій простір», - прокоментував продакт-директор Платформи LIGAZAKON.NET Дмитро Глазунов.

Зокрема, на Платформі LIGAZAKON.NET інтегровані Інформаційно-правові системи ЛІГА: ЗАКОН. Це - найповніше джерело систематизованої і достовірної правової інформації зі зручними інструментами для пошуку і роботи з документами, для створення власних добірок, закладок тощо. В цілому зручність роботи забезпечують 32 інформаційних модуля.

Поряд - потужна система аналізу судових рішень VERDICTUM, яка налічує 11 аналітичних фільтрів для швидкого пошуку, зворотні зв'язки на документи і навіть містить розклад засідань судів і дає можливість відстежувати зміни у справі. Тобто, дозволяє оцінювати судову практику, допомагає формувати правову позицію і вигравати справи в суді.

Для перевірки і моніторингу бізнес-партнерів на Платформі LIGAZAKON.NET «встановлено» CONTRAGENT. Система щодня «сканує» контрагента на благонадійність, зміну керівництва, початок процедури банкрутства, податкові перевірки тощо. Інакше кажучи, дозволяє володіти повною інформацією про потенційних і діючих партнерів, конкурентів тощо.

Компанія також прийняла рішення перевести на freemium-модель роботи ряд своїх продуктів, в т.ч. VERDICTUM і CONTRAGENT. Скористатися їх функціональними можливостями на Платформі LIGAZAKON.NET може кожен.

Ба більше, в допомогу кожному українцю - відкрита інформаційно-правова система «ПРАВО УКРАЇНИ». Вона налічує близько 100 000 найважливіших документів - нормативно-правових актів вищих органів законодавчої і виконавчої влади, рішень Конституційного Суду України, актів міжнародного права, а також зручний функціонал для роботи з ними. «Через підвищення правової культури в Україні ми хочемо змінити уявлення про те, як вести та розвивати бізнес. Інакше соціально-економічний розвиток України просто неможливий. Саме в цьому процесі ми вбачаємо своє місце та призначення», - пояснили менеджери ЛІГА:ЗАКОН.

Потребу в інформації та аналітиці на Платформі LIGAZAKON.NET повністю задовольняють інтегровані електронне аналітичне видання ЮРИСТ&ЗАКОН і оновлений портал ЮРЛІГА з актуальними новинами юридичного ринку, а відтепер - ще й аналітикою за галузями і практиками. До того ж, коли користувачеві необхідно «наживо» обмінятися практичним досвідом і поспілкуватися з експертами, він може зареєструватися і відвідати в АКАДЕМІЇ ЛІГА:ЗАКОН практикум з будь-яких питань правозастосування.

Також на Платформі LIGAZAKON.NET доступні і нові сервіси, що стрімко набирають популярність серед різних категорій користувачів. Зокрема, сервіси online-контролю за статусами нерухомого майна, земельних ділянок та об'єктів іпотеки SMS-МАЯК. Вони інтегровані з Державним реєстром речових прав і дозволяють відстежити будь-які дії щодо об'єктів. У випадку, коли такі дії неправомірні, у користувача є всі шанси вчасно вжити контрзаходи.

У той же час для бухгалтерів юридичних компаній буде корисний сервіс подачі електронної звітності та документообігу Liga:REPORT, за допомогою якого можна навіть проаналізувати ризики блокування податкових накладних. А для представників PR-департаментів юрфірм - система медіа-моніторингу та контент-аналізу SEMANTRUM. Оброблені дані візуалізуються у вигляді діаграм, інтерактивної інфографіки та автоматично формуються звіти в різних форматах.

«Ми прагнемо бути найголовнішим і найкориснішим майданчиком для професіоналів, де вони зможуть комунікувати, вільно серфити в інформаційному потоці та користуватися якісними бізнес-продуктами для вирішення різноманітних завдань. Платформа - це історія про те, як комунікувати, отримувати інформацію, працювати з професійним ПО - все в єдиному середовищі», - зазначила бізнес-лідер Платформи LIGAZAKON.NET Ганна Мороз.

За її словами, вже найближчим часом Платформа LIGAZAKON.NET перетвориться на «центр комунікацій»: «Форуми, чати, соцмережі та месенджери ... Як поєднати всі ці інформаційні потоки в один, зібрати максимальну кількість представників різних професій в єдиному місці, щоб їм було зручно комунікувати? Ми вже працюємо над реалізацією цієї задачі. Ба більше, маємо намір забезпечити комунікацію між бізнесом і владою».

Нині кількість користувачів продуктів і сервісів ЛІГА:ЗАКОН перевищує 160 000 - це власники бізнесів, асоціації та відомства, представники юридичних та бухгалтерських спільнот, фінансисти та аудитори, а також фізичні особи-підприємці. Втім, компанія планує розширити і без того чималу аудиторію завдяки появі на Платформі LIGAZAKON.NET нових продуктів. Зокрема, вже в жовтні поточного року буде інтегровано чат-бот для реєстрації торгових марок PatentBot і, спільно з партнерами, сервіс електронного документообігу.

«Платформа розвиватиметься й інтегруватиметься з новими сервісами, у т.ч. із партнерськими. Наприклад, платіжними та консультаційними. Обростаючи новими можливостями, вона дозволить розширювати спільноти, залучати нових клієнтів і пропонувати їм додаткові корисні рішення. Це буде «точка» доступу до безлічі професійних продуктів, єдине технологічне середовище та єдина інформаційно-комунікаційна екосистема для бізнесу», - підкреслив Дмитро Глазунов.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини