Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Імпортери алкоголю та тютюну зможуть подати електронну заяву про купівлю акцизних марок

11 липня 2018, 15:03
223
0
Автор:
Реклама

Для громадського обговорення оприлюднено проект постанови Кабміну про внесення змін до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Метою документа визначено вдосконалення продажу марок акцизного податку виробникам та імпортерам алкоголю і тютюну, що своєю чергою позитивно вплине на адміністрування акцизного податку.

Планується доповнити Положення нормами, які встановлюють, що:

- видача акцизних марок виробникам тютюну здійснюється з урахуванням сплати акцизного податку протягом п'яти робочих днів після отримання марок;

- для алкогольних напоїв іноземного виробництва вводитиметься позначення суми акцизного податку, що діє на момент виробництва марки.

Згідно з проектом контролюючі органи не зможуть вимагати від всіх покупців акцизних марок (а не тільки від імпортерів) інших документів, крім:

- довідки про сплату суми податку, яка розрахована за ставками на готову продукцію (для алкоголю, для виробництва якого використовується спирт етиловий неденатурований);

- заявки-розрахунку кількості марок акцизного податку;

- звіту про використання марок, придбаних у попередньому місяці, у двох примірниках;

- платіжного документа на перерахування плати за марки з позначкою банку про дату виконання платіжного доручення.

Крім того, передбачено продаж акцизних марок акцизного податку імпортерам алкоголю та тютюну на підставі заяви, поданої в електронній, а не в паперовій формі.

Зауваження і пропозиції за змістом проекту можна надавати в письмовій та електронній формі до 9 серпня за такими адресами: ДФС України: 04655, МСП, м. Київ - 53, Львівська площа, 8, e-mail: kontrol481@sfs.gov.ua; Державна регуляторна служба України: м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини