Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як отримати дозвіл на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом?

17 квітня 2018, 16:00
868
0
Автор:
Реклама

Врегульовано порядок видачі і анулювання дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом (території Донецької і Луганської областей, а також окремих районах Херсонської області).

Відповідний Порядок затверджено рішенням Нацтелерадіо від 1 березня 2018 року № 288, яке набуло чинності 17 квітня.

Дозвіл на тимчасове мовлення надає телерадіоорганізації право на позаконкурсній основі здійснювати тимчасове ефірне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу на вказаних територіях.

Право на отримання дозволу на тимчасове мовлення мають телерадіоорганізації, які вже здійснюють телерадіомовлення у відповідності до ліцензій Нацтелерадіо (ефірне, супутникове, проводове, кабельне).

Підставою для видачі дозволу є висновок про можливість і умови користування радіочастотним ресурсом для потреб тимчасового мовлення і заява про надання дозволу встановленого зразка.

Така заява розглядається на засіданні Нацтелерадіо з наступним ухваленням відповідного рішення.

У рішенні Нацтелерадіо вказуються умови дозволу на тимчасове мовлення (частота (канал) мовлення, місцезнаходження і потужність передавача, оператор телекомунікацій, територія поширення програм, програмна концепція, строк дії дозволу).

Дозвіл надається на безоплатній основі зі строком дії до одного року.

Для продовження дозволу телерадіоорганізації необхідно подати заяву за місяць до закінчення його дії.

Дозвіл не надається у разі систематичного порушення телерадіоорганізацією вимог чинного законодавства у сфері телебачення і радіомовлення, а також порушень умов діючих ліцензій на мовлення.

Нацтелерадіо також може анулювати дозвіл у випадку:

- клопотання телерадіоорганізації про анулювання дозволу;

- відсутності мовлення відповідно до умов дозволу впродовж шести місяців;

- порушення норм чинного законодавства про телебачення і радіомовлення, зокрема у разі наявності закликів до насильницької зміни конституційного ладу України, закликів до розв'язування агресивної війни або її пропаганди і розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі і ненависті.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини