Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Гречковскому вручили обвинувальний акт

14 серпня 2017, 15:33
856
0
Автор:
Реклама

Департамент по розслідуванню особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України завершив досудове розслідування в карному виробництві за підозрою діючого члена Вищої ради правосуддя Павла Гречковского і його подільника в шахрайстві. Санкцією статті, інкримінованої підозрюваним, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Як встановлено слідством, останні шахрайським шляхом намагалися оволодіти грошовими коштами в сумі 500 тыс доларів США за нібито допомогу у вирішенні господарської суперечки в судах трьох інстанцій на користь потерпілого, шляхом дії на представників судової гілки влади.

Прокурор в карному виробництві 8 серпня вручив звинувачувальні акти обом особам, що знаходяться під слідством.

Матеріали виробництва будуть спрямовані до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, член ВСП Павло Гречковский підозрюється у мошеничестве. Генпрокурор заявивщо він вимагав півмільйона доларів за тиск на суд. На час слідчих дій П. Гречковский вирішив не брати участь в засіданнях ВСП. У свою чергу, ВСП вирішив витребувати у Генпрокурора докази причетності П. Гречковского до злочину для того, щоб вирішити питання відносно припинення його повноважень. Нагадаємо, П. Гречковский був обраний З'їздом адвокатом України, відкликати його з посади можуть тільки адвокати. Сам П. Гречковский вважає ця справа замовленим. Він заявивщо інформував голову ВСП Ігоря Бенедисюка про погрози, що поступали йому, з боку впливових осіб: "Я чекав і писав у своїй заяві ще у березні місяці про те, що згідно моєї інформації, відносно мене готується такого роду провокація. Я це підтвердив у своїй заяві від 5 вересня голові Вищої ради юстиції, я вказав конкретні імена і посадовців з МВС і ГПУ, які мені погрожували і сказав, хто саме робив ці погрози". Гречковский був випущений під заставу в майже 4 млн грн. 22 вересня. У зв'язку з відсутністю кворуму на засіданні ВСП 15 лютого розгляд питання про його усунення було перенесено на 22 лютого. 22 лютого ВСП відмовився усунути Гречковского.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини