Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У бомбосховищах можна розміщувати кафе

16 березня 2017, 09:40
2069
2
Автор:
Реклама

Суб'єкти підприємницької діяльності можуть орендувати спорудження цивільного захисту для використання у власних цілях. При цьому вони зобов'язані гарантувати збереження захисних властивостей приміщення і робочого стану спеціального устаткування, а також забезпечувати доступ до приміщення осіб з інвалідністю і інших маломобільних груп населення.

У таких приміщеннях допускається розміщення складів, стоянок для електрокарів, виставкових залів, кафе, магазинів, спортзалів. У них можна проводити культурні і освітні заходи. Головною умовою нецільового використання споруд є приведення їх в готовність для цивільного захисту в строк не більше 12 годин.

При використанні споруджень цивільного захисту заборонено проводити перепланування приміщень, зафарбовувати написи на інженерному устаткуванні, а також використовувати встановлені аварійні резервуари і фільтри.

Не можна використовувати не за призначенням захисні споруди, що знаходяться в постійній готовності до використання за призначенням, а саме:

- в яких розташовані пункти управління;

- призначені для укриття працівників суб'єктів господарювання, що мають об'єкти підвищеної небезпеки;

- розташовані в зонах спостереження атомних електростанцій і призначені для укриття населення при радіаційних аварій.

Порядок використання в мирний час захисних споруд цивільного захисту для господарських, культурних і побутових потреб затверджений постановою Кабміну від 10 березня 2017 року № 138.

Також затверджені:

- Порядок створення, зміст фонду захисних споруджень цивільного захисту і ведення його обліку;

- Типовий договір оренди захисних споруджень цивільного захисту.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини