Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Підприємцям при страхуванні водних біоресурсів нададуть держпідтримку

21 лютого 2017, 17:00
1950
0
Автор:
Реклама

Депутати збираються дозволити сільськогосподарським товаровиробником рибної галузі користуватися можливістю страхового захисту своїх майнових інтересів у разі настання страхових випадків. Страховка повинна забезпечити підтримку стабільності фінансового положення і кредитоспроможності товаровиробників у разі загибелі, знищення, втрати або ушкодження застрахованого майна внаслідок будь-яких несприятливих подій.

У тексті Закону "Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою" замість словосполучення "риба і інші водні живі ресурси" педлагается вживати словосполучення "водні біоресурси".

Крім того, в зміст поняття "Сільськогосподарський страховий ризик" пропонується включити ризик загибелі застрахованих водних біоресурсів.

Крім того, термін "центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері рибного господарства і рибної промисловості, охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів" пропонується замінити на термін "центральний орган виконавчої влади, що реалізовує державну політику у сфері рибного господарства".

Вказані зміни дозволять з/х товаровиробником рибної галузі отримувати державну підтримку при страхуванні водних біоресурсів.

Що відповідає законопроект № 4570 про внесення змін до Закону про особливості страхування з/х продукції з держпідтримкою прийнятий за основу на вечірньому засіданні Верховної Ради 21 лютого.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини