Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Минрегион запрошує обговорити концепцію Закону про орендне житло

2 лютого 2017, 12:59
2431
0
Автор:
Реклама

Минрегион починає громадське обговорення проекту концепції Закону про орендне житло.  

Громадське обговорення відбудеться з 11:00 3 лютого під головуванням заступника Міністра з питань будівництва Льва Парцхаладзе.

До участі в заході запрошені представники Мінюсту, Мінфіну, Мінекономрозвитку, Минсоцполитики, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, ГФС, Державної іпотечної установи, Державної регуляторної служби, інших профільних відомств і організацій, народні депутати України, а також громадські організації і експерти.

Місце проведення : Великий зал засідань Минрегиона (м. Київ, вул. Б. Житомирська, 9, 4-й поверх). Зареєструватися на захід можна до 18:00 2 лютого по телефону (044) 275-87-14 і по електронній пошті lilya@fhb.kiev.ua.

Нагадаємо, Минрегион розробив законопроект про орендне житло ще у вересні 2015 року. Проектом передбачалося будівництво орендних будинків державної і комунальної форм власності за засоби державного і місцевих бюджетів, а також приватного орендного житла. При цьому у Верховній Раді зареєстрований депутатський законопроект № 3594 про прибуткові і муніципальні будинкиКомітет вже рекомендував прийняти його за основу.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини