Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Для координації міжнародної допомоги створений офіційний портал

3 січня 2017, 09:30
853
0
Реклама

Міністерство економічного розвитку і торгівлі створило офіційний портал координації міжнародної допомоги в Україні Openaid.gov.ua.

Завдання цієї web- платформи - допомогти взаємодії стейкхолдеров : донорів (інші країни, міжнародні організації, ЄС, ОЭСР), бенефіціарів (державні органи виконавчої влади), реципієнтів (державні органи і організації, НВО, приватні компанії, громадяни), виконавців (міжнародні компанії, організації, українські приватні компанії).

Усе проекти міжнародної допомоги зведено в єдиний каталог, з детальною інформацією про замовника, вартість, виконавця, бенефіціар. Проекти також згруповані по регіонах і по напрямах реформ (наприклад, дерегулювання або податкова реформа). Це дозволяє не лише відстежувати деталі окремого проекту, але і формувати статистичні дані і аналітику.

Окрім даних про вже зареєстровані проекти, портал Openaid.gov.ua містить дві електронні послуги подачі документів - для реєстрації проектів міжнародної технічної допомоги і для акредитації виконавців (міжнародних організацій).

Планується, що наступного року на порталі Openaid.gov.ua з'явиться можливість створення онлайн кабінетів, підписка на оголошення про гранти і тендери, інтегрований інструмент створення сайтів проектів міжнародної допомоги і так далі

Розробка порталу здійснюється за рахунок донорських засобів, без залучення бюджетних коштів.

Координатором міжнародної технічної допомоги з боку уряду виступає Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини