Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Українські фермери зможуть отримати пільгові кредити

24 жовтня 2016, 09:49
869
0
Реклама

Сьогодні, 24 жовтня, набув чинності Закон № 1530 - VIII "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Основний кредит для аграрної галузі - Україна") між Україною і Європейським інвестиційним банком".

У рамках даного Фінансової угодияке також набуло чинності, для малих і середніх фермерів буде виділено € 400 млн. Термін надання кредиту - 12 років, з пільговою ставкою, на пільгові 4 року.

Позичальником ресурсів виступатиме Україна в особі Мінфіну, за участю Минагрополитики і у взаємодії з ВАТ "Укрексімбанк" будуть надані фінансові ресурси комерційним банкам. Обрані банки, у свою чергу, здійснюватимуть відбір проектівїх фінансування і моніторинг практичної реалізації цих проектів.

За рахунок кредитних коштів може бути покрито до 50% вартості проектів. Джерелом фінансування що залишилися 50% вартості будуть власні засоби банків-учасників або засоби кінцевих бенефіціарів.

Відповідні засоби планується направити на модернізацію рибного господарства і аквакультури, а також реалізацію проектів у сфері вирощування зернових і олійних культур. Ресурс буде спрямований на розвиток інфраструктурних проектів, логістику, поліпшення умов сушки і переробки продукції сільських господарств.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини