Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Депутат запропонував ввести йо-декларирование

10 жовтня 2016, 17:10
1589
3
Реклама

У парламенті зареєстрований законопроект № 5248 "Про запобігання корупції і загальні принципи йо-декларирования".

Ввести йо-декларирование у Україні автор законопроекту, нардеп Євгеній Дейдей (Народний фронт), пропонує у зв'язку із скомпрометированностью е-декларирования.

Законопроектом пропонується врегулювати основні принципи йо-декларирования; порядок представлення йо-деклараций; визначити інформацію, яка вноситися в йо-декларацию; встановити необхідність моніторингу способу життя суб'єктів йо-декларирования і так далі

Згідно із законопроектом, йо-декларация - декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, представлена шляхом заповнення на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Йо-декларації включаються в Єдиний держреєстр.

Також в проекті говориться, що порядний корупціонер зобов'язаний в передбачені терміни відбивати в йо-декларации відомості про активи, інші прибутки і вигоди, отримані в результаті корупційної діяльності.

Такий же обов'язок відносно прибутків, отриманих в результаті злочинної діяльності, покладається на трудівників злочинного світу - осіб, які придбавають активи, прибутки, інші вигоди шляхом організації або безпосереднього здійснення карних злочинів.

Також законопроект торкається питань реалізації антикорупційної політики, захисту тих, що викривають, окремих аспектів відповідальності за корупційні правопорушення.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини