Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Суд розгляне законність тарифів на тепло і гарячу воду

27 липня 2016, 17:31
1417
0
Автор:
Реклама

У Окружному адміністративному суді міста Києва 25 липня 2016 року відбулося попереднє судове засідання по позову до Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг, про визнання протиправним і відміні постанови від 9 червня 2016 роки № 1102яким були підвищені тарифи на послуги з централізованого опалювання і постачання гарячої води для потреб керівників багатоквартирним будинком.

В ході засідання суд розглянув ряд клопотань від представників сторін у справі, у тому числі і про залучення третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог на предмет суперечки.

Оголошена перерва у попередньому засіданні для надання можливості представникові позивача ознайомитися із запереченнями і доказами, на основі яких було прийнято обжалуемое постанову, оскільки можлива зміна позовних вимог.

Наступне попереднє засідання у справі відбудеться 12 серпня 2016 року.

За інформацією прес-служби ОАСК


Нагадаємо, позов до НКРЭКУ був поданий Юлією Тимошенко (справа № 826/9623/16).


Відмітимо, що не вирішено питання конституційності створення НКРЭКУ - ВСУ звернувся у КСУ з уявленням про перевірку на відповідність Конституції її створення і повноважень. Це означає, що усі акти НКРЭКУ можуть бути неправомірними.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини