На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів 25 листопада 2015 року було розглянуто питання про рекомендації кандидатів для обрання на посаду судді безстроково.
За результатами перевірки Комісія прийняла рішення рекомендувати кандидатів :
Боброву Ірину В'ячеславівну - суддею Заводського районного суду міста Миколаєва;
Ткаченко Андрія Володимировича - суддею Саксаганского районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
Яковлєву Людмилу Валеріївну - суддею Бориспільського міськрайонного суду Київської області;
Стоматова Едуарда Григоровича - суддею Коммунарского районного суду міста Запоріжжя;
Кавлак Иннесу Павлівну - суддею господарського суду Івано-Франківської області;
Лямзину Наталію Юріївну - суддею Деснянського районного суду міста Чернігова;
Турбіну Тетяну Федорівну - суддею Ленінського районного суду міста Запоріжжя;
Льохову Катерину Федорівну - суддею господарського суду Одеської області;
Кальковую Олесю Арсентиевну - суддею Луцького міськрайонного суду Волинської області;
Щерба Надію Леонідівну - суддею Песчанского районного суду Вінницької області;
Попович (Задорожную) Ірину Миколаївну - суддею господарського суду Харківської області;
Ершову Ларису Сергіївну - суддею Приморського районного суду міста Одеси;
Ороса Ярослава Васильовича - суддею Хустського районного суду Закарпатської області;
Руденко Дмитра Михайловича - суддею Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області;
Гута Сергія Федоровича - суддею господарського суду Одеської області;
Зинкина Володимира Івановича - суддею Таращанського районного суду Київської області;
Бесараб Наталію Володимирівну - суддею Лисянского районного суду Черкаської області;
Жигалкина Івана Павловича - суддею господарського суду Харківської області;
Гнисюка Сергія Дмитровича - суддею господарського суду Житомирської області;
Боеву Олену Сергіївну - суддею господарського суду Запорізької області;
Просалову Ольгу Михайлівну - суддею Дарницького районного суду міста Києва;
Горбатовскую Світлану Анатоліївну - суддею Соломенского районного суду міста Києва;
Зелинскую Марію Борисівну - суддею Соломенского районного суду міста Києва;
Шиян Вікторію Володимирівну - суддею Орджоникидзевского районного суду міста Маріуполя Донецької області;
Столковского Віталія Івановича - суддею Изяславского районного суду Хмельницької області;
Пашкевича Романа Володимировича - суддею Изяславского районного суду Хмельницької області;
Сарат Наталію Олександрівну - суддею Долгинцевского районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
Матвеева Ростислава Ігоревича - суддею господарського суду Львівської області;
Вельмакину Таїсію Миколаївну - суддею господарського суду Житомирської області;
Зайця Дмитра Григоровича - суддею господарського суду Київської області;
Любченко Марію Олександрівну - суддею господарського суду міста Києва;
Костюк Ульяну Ігорівну - суддею Каменка-Бугского районного суду Львівської області;
Гордейчук Ірину Олександрівну - суддею Рівненського міського суду Рівненської області;
Саванчук Світлану Олегівну - суддею господарського суду Київської області;
Лилака Тараса Дмитровича - суддею господарського суду Київської області;
Фролову Ірину Вікторівну - суддею Шевченківського районного суду міста Києва.
Комісія прийняла рішення відкласти розгляд питання про рекомендацію на посаду судді безстроково по Крыжановскому Олегу Валентиновичу, Степановой Снежане Володимирівні, Живоглядову Андрію Миколайовичу.
Джерело: ВККС