Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З 2019 року встановлюється монополія адвокатів - Конституційна Комісія схвалила зміни

30 жовтня 2015, 15:29
29902
34
Автор:
Реклама

Конституційна Комісія схвалила пропозиції Робочої групи з питань правосуддя і суміжних правових інститутів відносно змін в Конституцію.

Відповідна пропозиція Голови Конституційної Комісії Володимира Гройсмана підтримала більшість її членів при одному голосі проти і п'яти що утрималися.

Текст проекту змін у Конcтитуцию буде переданий на розгляд Президентові.

Джерело: КК

Нагадаємо, серед іншого, встановлюється монополія адвокатів на представництво в суді, з деякими виключеннями (представництво в суді в трудових спорах, суперечках про захист соціальних прав або незначних спорах, а також відносно представництва малолітніх і неповнолітніх осіб і осіб, визнаних недієздатними або дієздатність яких обмежена) . Схвалено функціонування вищих спецсудів, вводиться Вища рада правосуддя та ін.

Згідно з Перехідними положеннями представництво у Верховному і касаційних судах виключно адвокатами здійснюється з 1 січня 2017 року; у апеляційних судах - з 1 січня 2018 року; у судах першої інстанції - з 1 січня 2019 року.

Представництво в судах органів держвлади і місцевого самоврядування здійснюватиметься виключно адвокатом з 1 січня 2019 року.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини