Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Запрацювала система електронної подачі заявок на об'єкти промислової власності

2 жовтня 2015, 17:25
2702
0
Автор:
Реклама

Згідно з дорученням голови Державної служби інтелектуальної власності Алли Жариновой (від 01.10.2015 № 34) Державним підприємством "Український інститут інтелектуальної власності" (Укрпатент) вводиться в промислову експлуатацію онлайн-система електронної подачі заявок на об'єкти промислової власності в частині, що стосується складання, подачі і експертизи заявок на винаходи, корисні моделі, знаки для товарів і послуг.

За словами Алли Жариновой, система електронної подачі заявок, яка була створена в Укрпатенте, впродовж 2011 - 2015 років працювала в режимі дослідної експлуатації. У цей період система проходила усебічне тестування, постійно удосконалюючись з урахуванням зауважень експертів і заявників. Основними перевагами системи є скорочення загального терміну обробки заявки від моменту подачі до моменту публікації, зменшення кількості помилок в матеріалах патенту, який публікується.

"Віднині, у разі електронної подачі заявки, не потрібно її представлення на папері", - підкреслила Алла Жаринова.

Одночасно з введенням в промислову експлуатацію системи електронної подачі заявок на винаходи, корисні моделі, знаки для товарів і послуг починається 6-місячний період дослідної експлуатації онлайн-системи електронної подачі заявок на об'єкти промислової власності в частині, що стосується складання, подачі і експертизи заявок на промислові зразки, вказівки походження товарів і топографії інтегральних мікросхем.

За інформацією ГСИС

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини