Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Шевченківський райсуд розгляне справу про озброєну агресію РФ проти України

8 вересня 2015, 15:41
1085
4
Автор:
Реклама

Сьогодні, 8 вересня 2015 року, в 15:00 суддя Шевченківського районного суду м. Києва О. Л. Юзькова почала розгляд справи № 761/9437/15-ц за заявою правозахисника Станіслава Батрина про встановленні факту озброєної агресії проти України.

С. Батрин відмічає, що справа знаходиться в судах вже більше року. Двічі суд першої інстанції відмовлявся відкривати виробництво, проте двічі С. Батрин вигравав в апеляційних судах і суд відкрив справу.

У минулому судовому засіданні, яке відбулося 16 червня 2015 року, суддя Сиромашенко Н. В., двічі відмовляла у відкритті справи, подала самовідвід.

Правозахисник вважає, що недавнє рішення Верховної Ради про визнання агресії РФ є необхідним, але в той же час тільки політичним кроком. Це заява ВР не передбачає доказової бази фактичного перебування російських військ на території України, здійснення ними злочинних діянь проти України і злочинів проти людства. "Зараз ми маємо шанс викласти на тисячах листах єдиного судового рішення усі факти озброєної агресії, включивши докази від СБУ, МВС, ГПУ, СНБО і від окремих організацій або громадян, надавши їм оцінку і правову кваліфікацію, встановивши сотні фактів війни проти України регулярними військами РФ. Безумовно, ми шукаємо підтримки Міністерства закордонних справ і безпосередньо Президента в цьому питанні, оскільки в судовому рішенні ми зможемо зафіксувати усі докази, які надалі визнаватимуться легітимними для світової спільноти. Це імена злочинців, їх правовий статус, завдання і уся ланка свя зв'язків до вищого керівництва Російської Федерації", - пояснив С. Батрин.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини