Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Затверджені тарифи на експертизу коштовних каменів

4 вересня 2015, 14:42
702
0
Автор:
Реклама

Мінфін наказом від 24 червня 2015 роки № 593 затвердив Тарифи на роботи, пов'язані з проведенням експертизи коштовних і напівкоштовних каменів і підготовкою експертов-гемологов.

Експертиза коштовних і напівкоштовних каменів залежно від виду робіт обійдеться від 1,8 грн. (зважування одного каменю) до 250 грн. (визначення якісних характеристик коштовних природних оброблених каменів 1 порядку, у тому числі діамантів масою від 5,00 ct).

Видача експертного укладення встановленого зразка оцінена в 25 грн.

Видання і поширення методично-довідкових матеріалів оцінено в 1,50 грн. (за одну сторінку). Видання і поширення бюлетеня "Довідник цін коштовного і декоративного каменю" оцінюється в 22,50 грн. за екземпляр. Надання письмових консультацій з питань проведення операцій експертизи (якість, вартість, обміри, стандартизація) оцінюється в 55 грн. за 1 годиною

Тарифи на підготовку экспертов-геммологов складають:

- навчання на курсах по учбово-тематичними планами: 63,50 грн. за 1 годину;

- прийом екзаменів з тематики учбових курсів : 102 грн. за 1 годину;

- підсумковий іспит для отримання свідоцтва підвищення кваліфікації экспертов-геммологов : 140 грн. за 1 годиною

Договірна ціна встановлена для:

- робіт, пов'язаних з експертизою дорогоцінних, дорогоцінних органогенних утворень, напівкоштовних каменів, виконання яких вимагає спеціальних наукових досліджень і нестандартних операцій;

- робіт, пов'язаних з експертизою каменів, які не входять в перелік, визначений ст. 1 Закону "Про державне регулювання здобичі, виробництва і використання дорогоцінних металів і коштовних каменів і контролі за операціями з ними"але використовуються в ювелірній справі, у тому числі цінні органогенні матеріали (корали, перламутр, кістка і так далі), імітації, штучні аналоги і замінники коштовних каменів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини