Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Період мобілізації враховується при розрахунку відпускних

4 вересня 2015, 12:18
1532
0
Автор:
Реклама

Минсоцполитики в листі № 802/13/84-15 роз'яснило нюанси числення середньої зарплати для оплати часу відпусток мобілізованого працівника, який знову приступив до роботи.

Числення середньої зарплати для нарахування виплат за час відпусток робиться згідно Порядку числення середньої заробітної плати (далі - Порядок).

Виплати, які враховуються при численні середньої заробітної плати для оплати часу відпусток, встановлено п. 3 Порядки. До таких виплат відносяться: основна зарплата (тарифна ставка, оклад) доплати і надбавки, премії, які мають постійний характер, винагорода за вислугу років і за підсумками роботи за рік, індексація і виплати за час, впродовж якого працівникові зберігається середній заробіток, у т. ч. час, коли працівники проходять військову службу по заклику при мобілізації.

Згідно п. 7 Порядку нарахування виплат за час відпусток здійснюється шляхом ділення сумарного заробітку за останні перед наданням відпустки 12 місяців на те, що відповідає кількість календарних днів року (за винятком святкових і неробочих днів, встановлених законодавством). Отриманий результат множиться на число календарних днів відпустки.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини