Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Опублікований Закон про безпеку дорожнього руху

10 серпня 2015, 10:45
6017
1
Автор:
Реклама

У "Голосі України" від 8 серпня опублікований Закон № 596 - VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно удосконалення регулювання стосунків у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху".

Законом вводиться автоматичне фотографування і відеофіксація адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Також вводиться новий вид адміністративного стягнення - штрафні бали, встановлюється розмір штрафу і кількості штрафних балів, надаються повноваження по розгляду справ про адміністративні правопорушення уповноваженими працівниками підрозділів патрульної служби МВС.

Закон набуває чинності з дня його публікації, окрім ряду положень про організацію безпеки дорожнього руху, які набувають чинності одночасно з набуттям чинності Закону про Національну поліцію (7 листопада 2015 року, але з 6 серпня він діє відносно поліцейських підрозділів патрульної поліції в Києві, Одесі і Львові).

До набуття чинності Закону про Національну поліцію виконання повноважень, передбачених абзацами 17, 18 підпункту 33 пункти 1 розділу I Закону № 596 - VIII, покладається на підрозділи МВС, які забезпечують безпеку дорожнього руху, або на територіальні (міжрегіональні) органи патрульної служби МВС.

Детальніше: Нове в питаннях безпеки на дорогах: штрафні бали і відеофіксація

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини