У зв'язку із затвердженнями директора Координаційного центру за поданням правової допомоги Андрія Вишнєвського, висловленими 15 червня 2015 року на конференції "Судова реформа : стратегічне планування і подальші кроки" про те, що "... саме адвокат є основним корупційним ланкою на" сьогодні і, що "... Національна асоціація адвокатів України не веде боротьбу з" міліційними адвокатами"НААУ звернулася з тим, що відповідає запитом до пана Вишневсковскому про надання відомостей про таких адвокатів (поіменно) з посиланнями на допущені ними факти зловживань.
Нещодавно НААУ звернулася до усіх адвокатів України, керівників органів адвокатського самоврядування, Міністра юстиції і усіх зацікавлених осіб із заявою про неприпустимість публічних висловлювань Андрія Вишнєвського, що "руйнують повагу суспільства до інституту адвокатури в державі".
Джерело: НААУ
Нагадаємо, НААУ звинувачує директора Андрія Вишнєвського в підриванні престижу адвокатури на підставі його доповіді про судову реформу. За скаргою НААУ Дисциплінарною палатою КДКА Київської області було відкрито дисциплінарна справа відносно Вишнєвської. Його розгляд призначений на 14:30 16 липня за адресою: вул. Артема, 10. Проти переслідування Вишнєвського виступила Асоціація юристів України.