Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

АМКУ порекомендував розробити правила приєднання до водопровідних мереж

6 липня 2015, 14:53
704
0
Реклама

На сьогодні у сфері водопостачання і водовідведення, на відміну від галузей газо-, электро-, теплопостачання, відсутні правила приєднання до водопровідних і каналізаційних мереж. Розробка і затвердження таких правил, типових договорів, і порядку формування плати за підключення повинна здійснювати НКРЭКУ.

У зв'язку з цим АМКУ надав Національній комісії обов'язкові для розгляду рекомендації, яким зобов'язав вжити заходи відносно розробки і затвердження таких правил.

Правила приєднання до водопровідних і каналізаційних мереж повинні розмежовувати поняття "приєднання" і "підключення", а також містити норми, які б регулювали питання, пов'язані з :

- наданням/отриманням дозволу на приєднання;

- проектуванням об'єкту будівництва (мереж водопостачання і водовідведення);

- особливостями надання/отримання технічних умов, в т.ч. визначенням порядку (методики) формування вартості послуг з видачі технічних умов;

- визначенням порядку плати за приєднання, враховуючи формування вартості робіт і послуг окремих етапів цієї процедури (зокрема, робіт і послуг, пов'язаних з підключенням до інженерних мереж водопостачання і водовідведення);

- визначенням пайової участі (зокрема, з метою запобігання випадкам примусу замовників під виглядом пайової участі придбавати на користь власника мереж матеріальні цінності і виконувати певні роботи, які безпосередньо не відносяться до замовленої заявником процедури приєднання);

- тимчасовим приєднанням;

- прийняттям мереж в експлуатацію для можливості транспортування ресурсу і так далі

Джерело: АМКУ

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини