Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Депутати мають намір відмінити дозволи на експерименти над тваринами

2 липня 2015, 11:25
520
0
Реклама

Верховна Рада 2 липня прийняла за основу законопроект № 2887 "Про внесення змін до деяких законів України, які регулюють стосунки, пов'язані з отриманням документів дозвільного характеру".

Зокрема, законопроектом передбачається відміна дозволу на проведення робіт з експериментальними тваринами. При цьому відповідальність за організацію роботи з такими тваринами і її результати покладається на наукову установу, вищий учбовий заклад, в яких проводяться роботи з експериментальними тваринами з дослідницькою (науково-дослідною) метою, і які включені у відповідний перелік.

Пропонується також відміна дозволу на ввезення продукції, отриманої з використанням ГМО для науково-дослідних цілей. Ввезення незареєстрованих ГМО і відповідної продукції, призначених виключно для науково-дослідних цілей в замкнутих і відкритих системах або державних апробацій (випробувань), повинно супроводжуватися відповідним повідомленням.

Джерело: ВР

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини