Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Венеціанська комісія схвалила надання суддям виключно функціонального імунітету

22 червня 2015, 13:08
735
0
Реклама

Венеціанська комісія розглянула проект Закону України "Про внесення змін до Конституції України (відносно недоторканості народних депутатів України і суддів)"яким пропонується обмеження суддівського імунітету і депутатської недоторканості.

За словами замголови Адміністрації Президента Олексія Филатова, ВК схвалила надання суддям виключно функціонального імунітету (про притягнення до відповідальності за дії, здійснені в процесі виконання суддівських функцій)а також передачу повноважень по позбавленню імунітету судді від Верховної Ради України у Вищу раду юстиції.

Також Венеціанська комісія погодилася з необхідністю відміни норм про депутатську недоторканість у тому вигляді, в якому вони існують в діючій Конституції, відмітивши, що такі норми можуть бути перешкодою у боротьбі з корупцією. У висновку Комісії відзначається доцільність введення іншого механізму запобігання втручанню в діяльність парламенту.

А. Филатов повідомив, що проекти змін в Конституцію України в частині децентралізації і правосуддя будуть завершені у кінці червня - початку липня і передані експертам Венеціанської комісії для надання відповідного висновку.

За інформацією Адміністрації Президента

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини