Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Діють скорочені терміни реєстрації прав на нерухомість

22 червня 2015, 09:09
4282
0
Реклама

Сьогодні, 22 червня, набуло чинності постанова Кабміну від 08.04.2015 № 190 про надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно і їх обтяжень в скорочені терміни.

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно і їх обтяжень і надання інформації про зареєстровані речові права з Реєстру здійснюються держреєстратором в скорочені терміни виключно за заявоюформа і вимоги до заповнення якого встановлюються Мінюстом.

У разі відмови в реєстрації прав на нерухоме майно і їх обтяжень, припинення розгляду заяви, припинення реєстрації, прийняття реєстратором рішення про розгляд заяви після поданої раніше заяви відносно того ж майна або відмови в наданні інформації про зареєстровані речові права з Реєстру у випадках, передбачених законодавством, плата за надання таких послуг в скорочені терміни не повертається.

Плата за надання послуг в скорочені терміни вноситься додатково до адміністративного збору, платі за отримання виписки з Реєстру, платі за отримання інформації з Реєстру.

У разі ненадання послуг в скорочені терміни з вини реєстратора плата за їх надання в такі терміни повертається заявникові. За відсутності в Реєстрі відомостей про зареєстровані речові права плата за надання такої інформації в скорочені терміни не повертається.

Для реєстрації права власності з видачею посвідчення і реєстрації права власності на підприємство встановлені скорочені терміни в 5 робочих днів з моменту реєстрації заяви. Заплатити за це доведеться в подвійному розмірі адміністративного збору за реєстрацію права власності на нерухоме майно.

Скорочена тривалість реєстрації речових прав на нерухоме майно - 3 робітників дня з моменту реєстрації заяви, а плата за це встановлена в подвійному розмірі админсбора за реєстрацію прав на нерухоме майно.

Держреєстрація обтяжень може пройти за 2 години з моменту реєстрації заяви. При цьому треба заплатити суму у розмірі адміністративного збору за державну реєстрацію обтяження.

Щоб отримати інформацію з Реєстру в паперовій формі, може знадобиться усього 1 година з моменту реєстрації заяви, якщо заплатити в подвійному розмірі плати, що стягується відповідно до законодавства за надання інформації відповідного виду.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини