Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У Минрегионе вирішують, як об'єднувати громади без згоди облрад

12 червня 2015, 10:35
614
0
Реклама

Проекти перспективних планів формування територій громад розроблені в усіх областях. Але процес узгодження на рівні обласних рад йде надзвичайно складно, розповів замміністра регіонального розвитку В'ячеслав Негода.

За його інформацією, шість областей вже схвалили перспективні плани: Дніпропетровська, Житомирська, Хмельницька, Херсонська, Луганська і Донецька. Інші - в процесі. А ось Одеська, Черкаська, Сумська і Кіровоградська обласні ради відхилили проекти цих документів.

"Якщо обласна рада не схвалила перспективний план, у громад області, які вирішили об'єднатися, можуть виникнути труднощі з реалізацією свого права. Тобто, Закон "Про добровільне об'єднання територіальних громад" захищає інтереси тих, хто об'єднуватися не хоче, але при цьому із-за несхвалення перспективних планів облрадами може стати перешкодою громадам, які вже зараз готові об'єднуватися", - пояснив В. Негода.

Тому Минрегион звернеться у Верховну Раду з пропозицією про внесенні змін у законодавство - громадам, які пройшли усі процедури об'єднання, хочуть дати можливість об'єднатися, навіть якщо перспективний план на рівні області не прийнятий.

Джерело: Урядовий портал

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини