Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

При працевлаштуванні виплата допомоги на дитину після досягнення двох років припиняється

8 червня 2015, 16:02
1846
1
Автор:
Реклама

Кабмін постановою від 4 червня 2015 року № 355 вніс зміни в Порядок призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми.

Встановлено, що заява одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина, складається за формою, затвердженою Минсоцполитики (зараз - в довільній формі з вказівкою даних про реєстрацію місця проживання дитини).

У разі звернення одного з батьків дитини (опікуна) за призначенням посібника при народженні дитини орган соціального захисту населення за місцем проживання одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина, має право отримувати від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій відомостінеобхідні для призначення допомоги при народженні дитини.

Також згідно зі змінами особам, які на 30 червня 2014 року мали право на отримання допомоги при народженні (усиновленні) дитини в розмірі, встановленому на першу дитину, після досягнення дитиною 2-х років на наступні 12 місяців призначається щомісячний посібник в розмірі 130 грн..

У разі працевлаштування одержувача допомоги або виходу на роботу виплата допомоги у розмірі 130 грн. припиняється.

Також встановлено, що у разі зміни місця проживання одержувача державної допомоги сім'ям з дітьми виплата її триває органом соціального захисту населення по новому місцю проживання або відбуття покарання з дня (місяця) звернення (зараз - з дня звернення, але не раніше, ніж з дня реєстрації).

Допомога, не отримана в строк унаслідок невиконання її одержувачами умов, визначених Порядком, виплачується за минулий з моменту призначення час, але не більше ніж за 6 місяців з місяця звернення за її отриманням (зараз - не більше, ніж за 3 місяці).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини