Група українських користувачів Facebook планує подати до українського суду на соцсеть, звинувативши її в тому, що вона блокує користувачів за політичним принципом, таким чином заподіюючи їм і репутаційні втрати.
Про це на прес-конференції в Києві, яку провели Facebook- користувачі, заявив партнер юридичної компанії "Анте" Андрій Гук. Паралельно будуть офіційні скарги в американський і ірландський офіс компанії.
У компанії Facebook заперечують звинувачення в несправедливому блокуванні користувачів і запевняють, що за блокуванням не стоять російські сили, як це стверджує дехто з українських користувачів.
Учасники прес-конференції повідомили, що звернення до українського суду є швидше спробою притягнути увагу до проблеми, чим отримати реальну компенсацію від соцсети, офіси якої розташовані в США і Ірландії.
Джерело: ВПС