Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Викладачів внз хочуть звільнити від мобілізації

2 червня 2015, 11:45
1171
0
Автор:
Реклама

На пленарному засіданні 2 червня ВР прийняла за основу законопроект № 2620 відносно звільнення від заклику на військову службу під час мобілізації викладацького складу вищих учбових закладів і наукових співробітників.

Передбачено доповнити ст. 23 Закону "Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію", звільнивши від мобілізації викладачів внз III - IV рівня акредитації, які мають науково-педагогічне навантаження не менше 0,5 ставки, наукову міру і звання (кандидат наук, доктор наук, доцент, професор).

Також пропонується встановити, що не підлягають заклику на військову службу під час мобілізації наукові співробітникищо мають вчений ступінь і звання, науково-дослідних інститутів, центрів, лабораторій, установ, прирівняних до них, які ведуть наукову діяльність і дослідження в прикладній і фундаментальній науці.

Депутати проголосували за скорочений термін підготовки проекту до другого читання. При обговоренні було висловлено пропозицію відносно включення в перелік звільнених від мобілізації педагогічних працівників, працюючих в загальноосвітніх установах.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини