Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Роз'яснено, за які заслуги держслужбовцем ГФС вважається надбавка

23 квітня 2015, 17:39
941
0
Автор:
Реклама

У листі № 3463/Би/99-99-05-02-03-14 ГФС розповіла про нюанси встановлення надбавки за високі досягнення в праці посадовцям Фіскальної служби.

Згідно Закону "Про державну службу" держслужбовцям можуть встановлюватися надбавки за високі досягнення в праці і виконання особливо важливої роботи, доплати за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників і інші надбавки і доплати, а також надаватися матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань.

Умови оплати праці держслужбовців, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначаються Кабінетом Міністрів.

Згідно п. 2 постанови Кабінету Міністрів від 9 березня 2006 року № 268 "Про впорядкування структури і умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів і інших органів" керівникам органів надано право в межах затвердженого фонду оплати праці встановлювати надбавку за високі досягнення в праці або за виконання особливо важливої роботи :

- керівникам структурних підрозділів, їх заступникам, фахівцям - на суму до 50 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг держслужбовця і надбавки за вислугу років;

- керівним працівникам і фахівцям департаментів, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів, які безпосередньо займаються розробкою проектів нормативно-правових актів, проводять експертизу проектів таких актів; керівним працівникам і фахівцям структурних підрозділів органів ГФС, які забезпечують адміністрування податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, протидія контрабанді і порушенню митних правил, особам начальницького складу податкової міліції, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність і досудове розслідування карних правопорушень; керівним працівникам і слідчим органів внутрішніх справ, посади яких віднесені до відповідних категорій посад держслужбовців, - в розмірі до 100 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг держслужбовця і надбавки за вислугу років.

Рішення про вказані виплати приймається органом вищого рівня. Надбавка відміняється або розмір її зменшується у випадку несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни.

Таким чином, належне виконання держслужбовцями покладених на них функцій без погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни передбачає встановлення ним в межах затвердженого фонду оплати праці вказаної надбавки.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини