У наказі від 7 листопада № 355 Держфінінспекція визначила підрозділи, відповідальні за організацію перевірки відповідно до Законом про очищення влади.
Управління по роботі з персоналом відповідає за інформування посадовців про початок люстрації і обнародування відповідних даних на сайті Держфінінспекції. Управління отримує заяви про люстрацію, перевіряє достовірність вказаних в них відомостей і направляє запити в органи перевірки. Далі усю інформацію, отриману від органів перевірки, обробляє Сектор з питань запобігання і виявлення корупції разом з Управлінням внутрішнього аудиту.
Правовий супровід перевірки контролює юридичний департамент. Техподдержку сайту в плані створення окремого розділу по люстрації забезпечує Управління інформаційних технологій. А Департамент стратегічного планування, взаємодії зі ЗМІ і зв'язків з громадськістю відповідає за своєчасне розміщення даних перевірки на сайті.