Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Придбані і зареєстровані раніше книги УРО можна продовжувати вести далі

17 січня 2014, 16:08
231
0
Реклама

Суб'єкти господарювання, які нині використовують для обліку розрахункових операцій належним чином зареєстровані розрахункові книжки і книги УРО, продовжують їх ведення до закінчення таких книг. Про це нагадує Миндоходов в листі від 09.12.2013 р. № 17170/6/99-99-18-02-03-15.

У листі також звертається увага на те, що Миндоходов виданий наказ від 28.08.2013 р. № 417 "Про затвердження нормативно-правових актів відносно застосування реєстраторів розрахункових операцій і книг обліку розрахункових операцій", яким затверджений Порядок реєстрації і ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій (далі - Порядок № 417). Останній визначає форми розрахункових книжок і книг УРО на РРО і окрему господарську одиницю.

На сьогодні багато суб'єктів господарювання заздалегідь придбали книги УРО і розрахункові книжки (далі - книги), форма яких встановлена попереднім нормативно-правовим актом, який визначав порядок реєстрації і ведення книг УРО, розрахункових книжок, а саме: Порядком реєстрації і ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженим наказом Державної податкової адміністрації України від 01 грудня 2000 р. № 614 (далі - Порядок № 614).

У зв'язку з цим, а також враховуючи відсутність на сьогодні у продажу книг нової форми, органи прибутків і зборів приймають до реєстрації книги, форма яких затверджена Порядком № 614.

У листі повідомляється, що при реєстрації книг, форма яких затверджена Порядком № 614їх ведення здійснюється суб'єктами господарювання відповідно до форми такої книги. При цьому перед реєстрацією книги суб'єкт господарювання забезпечує внесення на титульну сторінку:

- книги УРО на РРО - інформації про назву і адресу господарської одиниці і моделі і заводський номер зовнішнього модему РРО (при його наявності);

- книги УРО на господарську одиницю - інформації про місцезнаходження (місці проживання) суб'єкта господарювання;

- розрахункової книжки - інформації про назву і адресу господарської одиниці і дату реєстрації.

Такі доповнення на титульній сторінці книги упевняються підписом посадовця і друком відповідального підрозділу органу прибутків і зборів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини