Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Затверджений порядок проведення спільних перевірок бізнесу контролюючими органами і органами финконтроля

11 листопада 2013, 17:28
315
0
Автор:
Реклама

Кабмін постановою від 23.10.2013 р. № 805 затвердив Порядок координації одночасного проведення планових перевірок (ревізій) контролюючими органами і органами державного фінансового контролю.

Документом, зокрема, передбачається, що планування перевірок фінансово-господарської діяльності суб'єктів ведення господарства, які проводяться для забезпечення своєчасності, достовірності, повноти нарахування і сплати податків, зборів, платежів, здійснюється щокварталу контролюючими органами і органами державного фінансового контролю.

Також ясно, що у разі коли контролюючими органами і органами державного фінансового контролю планується проведення в звітному періоді перевірок одного і того ж суб'єкта господарювання, такі перевірки проводяться відміченими органами одночасно.

Заплановані органами державного фінансового контролю перевірки узгоджуються до 20 числа останнього місяця поточного кварталу з відповідними контролюючими органами.

При цьому зміни, які вносяться контролюючими органами до планів перевірок, проведення яких передбачається одночасно з перевірками органами державного фінансового контролю, узгоджуються з відповідними органами державного фінансового контролю.

Якщо передбачається одночасне проведення в звітному періоді перевірки одного і того ж суб'єкта господарювання, територіальний орган Миндоходов інформує не пізніше ніж за 10 днів на початок проведення документальної планової перевірки суб'єкта господарювання і орган державного фінансового контролю про дату її початку.

У разі неможливості з обгрунтованої причини проведення органом державного фінансового контролю планової виїзної ревізії одночасно з проведенням контролюючим органом документальної планової перевірки ревізія проводиться за згодою суб'єкта господарювання в погоджені з ним терміни за умови, що це не перешкоджає здійсненню ним господарській діяльності.

У разі виявлення органом державного фінансового контролю в ході проведення планової виїзної ревізії фактів, які можуть свідчити про порушення вимог податкового або іншого законодавства, контролі за дотриманням яких належить на контролюючі органи, інформація про такі факти подається відповідному контролюючому органу.

З набуттям чинності постанови № 805 втратить дію попередня постанова Кабміну від 27.12.2010 р. № 1234 "Про затвердження Порядку координації проведення планових виїзних перевірок органами виконавчої влади, уповноваженими здійснювати контроль за нарахуванням і сплатою податків і зборів".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини