Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Україні пройде 8-ою Форум юридичних фірм СНД

26.06.2013, 14:18
254
0

8-ою Форум СНД проводитиметься 26-28 червня 2013 р. в Києві в готелі Hyatt Regency і 28-29 червня 2013 р. в Одесі в готелі Bristol.
8-ою Форум СНД проводитиметься 26-28 червня 2013 р. в Києві в готелі Hyatt Regency і 28-29 червня 2013 р. в Одесі в готелі Bristol.

Дата і місце проведення : 26-28 червня в Києві, 28-29 в Одесі

Програма Форуму

Організатор: RULG - Ukrainian Legal Group, P.A.

Ради оголосити про відкриття реєстрації на 8-ій Форум юридичних фірм СНД, який проводитиметься 26-29 червня 2013 р. Після успішного туру по Середній Азії і Кавказу, Форум СНД повертається в Україну, але цього разу з новим маршрутом: програма почнеться в прекрасній столиці України - Києві, і завершиться в "перлині біля моря" - Одесі. Форум проводиться на англійській і російській мовах з наданням синхронного перекладу.

Форум відкриється в Києві 26 червня в 15:00 традиційною зустріччю представників юридичних фірм країн СНД з наступним вечірнім фуршетом. Святковий фуршет відбудеться на терасі з живописним видом на куполи київських храмів і стане відмінним приводом для неформального спілкування, а також для того, щоб відмітити 20 років успіху і правильних рішень разом з нашими друзями з АБ "Егоров, Пугинский, Афанасьев і партнери".

27 червня ми проведемо повний робочий день в Києві, який завершиться Гала-вечерею. 28-го червня ми проведемо ранок в Києві і потім відлетимо в Одесу, переліт з трансферами буде організований нами. У Одесі офіційна програма Форуму відбудеться 28-29 червня, а 30-го червня ми пропонуємо охочим взяти участь в напівденній екскурсії по виноробницьких господарствах, яка також включить ланч.

Нам вдалося домовитися з кращими готелями: нас чекають в елегантному Hyatt Regency в Києві і святковому Bristol в Одесі. Обидва готелі відрізняє центральне розташування і бездоганний сервіс. Форми бронювання для делегатів Форуму розміщені на сайті.

У економічному регіоні СНД Форум є основним майданчиком для широкоформатної зустрічі юристів, що спеціалізуються в області супроводу бізнесу, і проходить щорічно в різних містах регіону, вибраних делегатами. Починаючи з першого Форуму, який був проведений в Києві в червні 2006 р., Форум СНД перетворився на неформальний клуб керівних і старших партнерів провідних юридичних фірм Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, України і Узбекистану, а також партнерів міжнародних юридичних фірм зі всього світу.

Інформація надана від імені співголов Форуму юридичних фірм країн СНД : Ірини Палиашвили (RULG - Ukrainian Legal Group, P.A.), Джона Уиттекера (Clyde & Co LLP), Дмитра Афанасьева (Адвокатське бюро "Егоров, Пугинский, Афанасьев і Партнери").


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка новин
Підписатись