Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Семінар "Дія та застосування Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю" Практика корпоративних спорів"

12.04.2019, 11:44
130
0

Сумська торгово-промислова палата та Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської заради запрошують вас на семінар "Дія та застосування Закону України "Про товариства з обмеженою та до...
Сумська торгово-промислова палата та Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської заради запрошують вас на семінар "Дія та застосування Закону України "Про товариства з обмеженою та до...

Сумська торгово-промислова палата та Департамент забезпечення ресурсних платежів Сумської міської заради запрошують вас на семінар "Дія та застосування Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю". Практика корпоративних спорів".

Серед спікерів семінару - передставники Центру надання адмінпослуг у м Суми, судді Господарського суду Сумської області та юристи, які детально та цікаво розкажуть про дію нового Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю". Доля у семінарі дасть можливість розібратися в актуальних питаннях приведення у відповідність до вимог законодавства установчих документів ваших товариств, проаналізувати суперечності нового корпоративного законодавства та вивчити нові можливості при створенні та діяльності ТОВ.

Компанію ЛІГА :ЗАКОН на семінарі представити Анастасія Шевченка, керівник департаменту створення юридичного контенту інформаційно- правових продуктів ЛІГА :ЗАКОН. Анастасія Шевченка має понад 15 років практичної діяльності у великих українських компаніях на посадах керівника юридичного департаменту, а заразом займається створенням спеціалізованого аналітичного контенту для юристів, а також проектів по автоматизації роботи юридичних служб підприємств.На семінарі разкаже про ті, як комплексно підійти до вирішення корпоративних завдань, і головешці, про ті як захистити свій бізнес.

У рамках семінару пані Шевченко розповість - Як захистити свій бізнес, контролюючи зміну учасників ТОВ (за новим законом). Серед питань, що будуть розкриті:

• введення до бізнесу інших учасників : як збалансувати інтереси?

• заручники ТОВ: чи можливо вийти з бізнесу власнику контрольної частки?

• домовитись неможливо виключити: де поставити крапку?

Захід відбудеться 12 квітня про 11:00 у ВЦ "Іллінський" (м Суми, вул. Іллінська, 7а, 2 пов.).

З повоною програмою семінару можна ознайомитись тут

Вхід на захід вільний.

Реєстрація на семінар обов'язкова за тел.: (0542) 77-07-67, 066-055-40-66, 067-542-91-19 або на е-mail: ves2@cci.sumy.ua


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка новин
Підписатись