Мы даем ЗНАНИЯ для принятия решений, УВЕРЕННОСТЬ в их правильности и ВДОХНОВЛЯЕМ на развитие честного бизнеса, как основного двигателя развития Украины
КРУПНОМУ БИЗНЕСУ
СРЕДНЕМУ и МЕЛКОМУ БИЗНЕСУ
ЮРИДИЧЕСКИМ КОМПАНИЯМ
ГОСУДАРСТВЕННОМУ СЕКТОРУ
РУКОВОДИТЕЛЯМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
Для ФЛП
ПЛАТФОРМА
Единое информационно-коммуникационное пространство для бизнеса, государства и социума, а также для профессиональных сообществ
НОВОСТИ
и КОММУНИКАЦИИ
правовые, профессиональные и бизнес-медиа о правилах игры
ПРОДУКТЫ
и РЕШЕНИЯ
синергия собственных и партнерских продуктов
БИЗНЕС
с ЛІГА:ЗАКОН
мощный канал продаж и поддержки новых продуктов

14 вересня - міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days 2018

14.09.2018, 10:36
37
0

Конференція відбудеться в FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV
Конференція відбудеться в FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV

Асоціація правників України запрошує вас відвідати щорічну Міжнародну конференцію «KYIV ARBITRATION DAYS 2018: мислити глобально!» та оцінити оновлений формат заходу!

Поміж новел стабільно якісним залишається зірковий склад спікерів! Цьогоріч на вас чекатимуть Емануель Гаярд, Партнер Shearman Sterling LLP (Франція), Джорджіос Петрохілос, Партнер в Three Crowns (Франція), Міхаель Остров, Партнер в DLA Piper (Франція), Олексій Філатов, Заступник Глави Адміністрації Президента України, Іван Ліщина, Заступник міністра юстиції України, Ярослав Теклюк, Директор юридичного департаменту в НАК «Нафтогаз України» та багато інших.

Тепер про новели. По-перше, ми пропонуємо, замість традиційно холодного листопада, відвідати Київ 14 вересня та насолодитись чудовим видом київських осінніх схилів у новій локації на берегу Дніпра - FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV (вул. Набережно-Хрещатицька, 1, м. Київ).

По-друге, для вашої зручності ми створили окремий сайт, присвячений KAD-2018, на якому ви знайдете всю необхідну інформацію про захід, останню актуальну версію програми конференції, інформацію про організаційний комітет, спікерів, офіційні заходи в межах конференції, дані про локацію та проживання, матеріали конференції, умови спонсорства, а також зможете зареєструватись. І все це представлено двома мовами - українською та англійською. Ласкаво просимо - https://kad.com.ua/ua/.

По-третє, KAD-2018 - платформа ширшої, ніж будь-коли, мережі міжнародної ділової комунікації, завдяки великій кількості іноземних гостей - знаних фахівців та нових облич у сфері міжнародного арбітражу. Тож ви матимете унікальну можливість познайомитися та обмінятися ідеями з першокласними світовими фахівцями, що закладе підґрунтя для плідної співпраці у майбутньому.

З програмою Заходу можна ознайомитись також за посиланням:

Час проведення: 14 вересня 2018 року з 09:00 до 18:00.

Місце проведення: FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV, вул. Набережно-Хрещатицька, 1, м. Київ, Україна.

Зареєструватися також можна за посиланням

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, електронна пошта: conference@uba.ua. Контактна особа - Ія Савченко.


Войдите, чтобы оставить комментарий