Мы даем ЗНАНИЯ для принятия решений, УВЕРЕННОСТЬ в их правильности и ВДОХНОВЛЯЕМ на развитие честного бизнеса, как основного двигателя развития Украины
КРУПНОМУ БИЗНЕСУ
СРЕДНЕМУ и МЕЛКОМУ БИЗНЕСУ
ЮРИДИЧЕСКИМ КОМПАНИЯМ
ГОСУДАРСТВЕННОМУ СЕКТОРУ
РУКОВОДИТЕЛЯМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
Для ФЛП
ПЛАТФОРМА
Единое информационно-коммуникационное пространство для бизнеса, государства и социума, а также для профессиональных сообществ
НОВОСТИ
и КОММУНИКАЦИИ
правовые, профессиональные и бизнес-медиа о правилах игры
ПРОДУКТЫ
и РЕШЕНИЯ
синергия собственных и партнерских продуктов
БИЗНЕС
с ЛІГА:ЗАКОН
мощный канал продаж и поддержки новых продуктов

3-4 березня, Одеса - всеукраїнський турнір з судових дебатів «ULTIMA RATIO»

3.03.2018, 11:34
325
0

Турнір відбудеться в Одеському апеляційному господарському суді
Турнір відбудеться в Одеському апеляційному господарському суді

3-4 березня в Одеському апеляційному господарському суді відбудеться Всеукраїнський турнір з класичних судових дебатів «ULTIMA RATIO».

Формат турніру вже п'ятий рік поспіль незмінний - повністю відтворює судові засідання в приміщеннях апеляційного господарського суду. Команди студентів-правознавців в складі двох осіб презентують умовним колегіям суддів позиції позивача та відповідача за заданою фабулою в галузі господарського права.

Цьогоріч відбіркові етапи змагань пройшли в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові та Миколаєві, а фінальна частина традиційно відбуватиметься в Одесі.

Організаторами турніру виступає Ліга студентів АПУ та Одеський апеляційний господарський суд. Постійним партнером заходу є Адвокатське об'єднання «Сергет та Партнери».

«Ми не вперше підтримуємо турнір з класичних судових дебатів «Ultima Ratiо». У цьому році він вже буде ювілейним - п'ятим. Високий попит на участь у заході говорить про актуальність та необхідність проведення змагань. Турнір дає змогу учасникам здобувати знання не тільки у сфері права, а й занурюватись у реальну атмосферу судового процесу, що у подальшому позитивно позначиться на рівні їх підготовки, допоможе чітко визначитися з напрямком професійної реалізації, яку оберуть майбутні правники, - зазначає адвокат Володимир Сергет, Голова АО «Сергет та Партнери».

Кожен з учасників турніру вступить у боротьбу за звання кращого оратора. На переможців чекають грошові винагороди та подарункові сертифікати.

Детальна інформація - в соціальній мережі Facebook за посиланням.


Войдите, чтобы оставить комментарий