Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

30 березня відбувся юридичний форум «Юриспруденція у воєнний час: виклики та можливості»

31 марта 2023, 14:09
346
0
Автор:
Реклама

30 березня в приміщенні Торгово-промислової палати України відбувся юридичний форум «Юриспруденція у воєнний час: виклики та можливості».   

В рамках форуму відбулися панельні дискусії, в ході яких були розглянуті нові ролі та виклики в роботі юридичної сфери України. 

«Український бізнес повинен змінювати правила гри. Він має створювати найкращу продукцію, надавати сервіс найвищого рівня, для чого йому необхідно бути захищеним. Саме тому роль юридичної сфери є чи не найважливішою. Адже зміни вже незворотні і працювати чесно і прозоро є вигідним для всіх», - Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України.

«Однією з умов трансформації юридичної галузі є підвищення рівня правової культури.

Юристи зобов'язані стати лідерами заради внесення змін у правову культуру, стати локомотивами цих змін. Адже це є запорукою нашого успішного майбутнього», - юристка, приватний нотаріус Зоряна Пелех, засновниця юридичного офісу Зоряни Пелех.

«Судова система - є частиною суспільства», - Євген Петров, суддя Касаційного цивільного суду Верховного Суду. Він  зазначив, що судова система здатна зміньватися та еволюціонувати разом із соціальними змінами. Система потроху стає відкритішою і поступово наближається до європейських стандартів. 

«Важливо не втрачати стрижня та етичної складової», - Альона Шуліма, партнерка Pragma Consulting Group, голова GR Комітету Асоціації правників України, заслужена юристка України. Альона розповідала про виклики юриспруденції після закінчення війни. Про викривлення ринку, яке очікує Україну, про фрустрацію та післяпереможну ейфорію, співвідношення очікувань та результатів.

«Юристи  - судді, адвокати, нотаріуси, корпоративні юристи - вже зараз мають рухатися у тренді світових тенденцій, у тому числі, цифровізації», - Роман Бабій, народний депутат член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики. «Впевнений, що час, коли штучний інтелект замінить юристів в написанні законопроєктів та введенні представництв у судах, ще не настав». 

Керуюча адвокатським бюро, кандидатка юридичних наук Юлія Мороз, поділилася особистими кейсами подолання перешкод на кар'єрному шляху та говорила про важливу роль соціальної відповідальності для юристів. 

Наскрізним меседжем форуму були теми правової та соціальної відповідальності юристів, яких згуртувала та загартувала війна. І те, як культура спільної відповідальності є рушієм країни до спільної перемоги.

Форум складався з трьох панелей

1) Нагальні питання та проблеми юридичної сфери у воєнний час: як змінились правила гри

Юрій Гвоздєв - керівник юридичного департаменту МХП

Ігор Фріс - український правознавець, нотаріус, заслужений юрист України. Кандидат юридичних наук. Народний депутат України 9-го скликання

Зоряна Пелех - юристка, приватний нотаріус, засновниця ZP Law office of Zoriana Pelekh

Михайло Непран - перший віце-президент Торгово-промислової палати України

2) Кадрові питання та кадрові рішення в юриспруденції військового часу

Зоряна Пелех - юристка, приватний нотаріус, засновниця ZP Law office of Zoriana Pelekh

Михайло Вільгушинський - заслужений юрист України, кандидат юридичних наук

Сергій Мосьондз - доктор юридичних наук, професор, проректор з навчальної, наукової роботи та якості освіти, Університет сучасних знань

3) Виклики юриспруденції після закінчення війни та в часи післявоєнної відбудови

Роман Бабій - народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

Шуліма Альона - партнерка Pragma Consulting Group, голова GR Комітету Асоціації правників України, заслужена юристка України

Юлія Мороз - керуюча адвокатським бюро, кандидат юридичних наук, доцент кафедри приватного права ДПУ

Євген Петров - суддя Касаційного цивільного суду Верховного Суду, доктор юридичних наук

Встигайте за трендами юридичного бізнесу - автоматизуйте рутинні завдання. LIGA360 є першим рішенням на українському ринку, яке надає інструменти legal research та моніторингу законодавства, формує аналіз для ваших судових справ з технологіями AI&big data. Дізнайтеся більше переваг за посиланням. 

Читайте також: Метрики та KPI юридичної компанії: управління через цифру

Адвокатський запит до військової частини: топ-5 запитань з відповідями

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти
Подпишитесь на рассылку
Главные новости и аналитика для вас по будням

Похожие новости