Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Цивільні можуть застосовувати нагородну та іншу зброю проти окупантів

Реклама

Цивільні можуть застосовувати нагородну та іншу зброю проти окупантів.

Відповідні положення прописані в Законі "Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України", що набрав чинності 7 березня 2022 року.

Заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький виклав ключові тези Закону:

  • У період дії воєнного стану громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, можуть брати участь у відсічі та стримуванні збройної агресії російської федерації або інших держав, зокрема отримати вогнепальну зброю і боєприпаси до неї.

  • У період дії воєнного стану громадяни України можуть застосовувати власну нагородну зброю, спортивну зброю (пістолети, револьвери, гвинтівки, гладкоствольні рушниці), мисливську нарізну, гладкоствольну чи комбіновану зброю та бойові припаси до неї.

  • Цивільні особи не несуть кримінальної відповідальності за застосування вогнепальної зброї проти осіб, які здійснюють збройну агресію проти України, якщо така зброя застосована відповідно до вимог Закону "Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України".

На час воєнного стану бізнеси можуть підключити рішення LIGA360 на спеціальних умовах. Отримуйте актуальні новини, відповіді на "гарячі питання" для бізнесу, зміни законодавства. Деталі за посиланням.

Читайте також:

Воєнний стан в Україні: що варто знати населенню України?

Оставьте комментарий
Войдите чтобы оставить комментарий
Войти
Подпишитесь на рассылку
Главные новости и аналитика для вас по будням

Похожие новости