Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Визначені умови для держгарантій виконання обов'язку суб'єктів господарювання, що реалізовують інвестпроекти

1 серпня 2013, 17:35
159
0
Автор:
Реклама

Відповідно до п. 1 ст. 6 Закону "Про Державний бюджет України на 2013 рік" Кабмін постановою від 03.07.2013 р. № 500 затвердив Умови надання в 2013 році державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов'язань по запозиченнях суб'єктів господарювання - резидентів України державного сектора економіки, притягненим для реалізації інвестиційних, інноваційних, інфраструктурних і інших проектів розвитку, що мають стратегічне значення, і реалізація яких сприятиме розвитку національної економіки.

Дія цих Умов не поширюється на виконання боргових зобов'язань за запозиченнями, притягненими під держгарантії для проведення відбору інвестиційних проектів, для реалізації яких в реальному секторі економіки надається держпідтримка, відповідно до Порядком відбору інвестиційних проектів, для реалізації яких в реальному секторі економіки надається держпідтримка.

Державні гарантії надаються для забезпечення виконання боргових зобов'язань по запозиченнях суб'єктів господарювання, притягненими для реалізації інвестиційних проектів, які передбачається реалізувати на умовах фінансового самоокуповування в повному об'ємі або частково за рахунок запозичень.

Суб'єкти ведення господарства, які визнані банкротами, знаходяться в стані припинення, мають прострочену понад 3 місяці заборгованість із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), відносно яких порушена справа про банкрутство, не можуть подавати інвестиційні проекти для отримання державних гарантій.

Постанова Кабміну також детально прописує особливості процедури надання таких держгарантій і тому подібне

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини