Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Туристичним групам спрощують перетин кордону

1 серпня 2013, 15:40
130
0
Автор:
Реклама

"Державна погранична служба України впроваджує пограничний контроль організованих туристичних груп в пріоритетному порядку. Оформлення здійснюватиметься в автомобільних пунктах пропуску на окремих смугах руху"- розповів під час прес-конференції заступник начальника управління пограничного контролю і реєстрації Олександр Жданенко.

Для того, щоб скористатися такою процедурою туроператори (турагенты), інші суб'єкти господарської діяльності і фізособи повинні не пізніше чим за 24 години до прибуття автобуса в пункт пропуску, де планується перетин кордону, відправити повідомлення по електронній пошті. У повідомленні повинна міститися інформація про організатора міжнародного перевезення туристів, маршрут, дату і орієнтовний час прибуття в пункт пропуску і так далі. До повідомлення також необхідно прикріпити список пасажирів з наступною інформацією:

- прізвище, ім'я;

- вид документу

- серія і номер документу;

- громадянство;

- число, місяць, рік народження;

- підлога;

- термін дії паспортного документу;

- державна приналежність паспортного документу.

Після вступу повідомлення на адресу пункту пропуску за 2 години туроператорові буде надана відповідь, в якій вказуватиметься найбільш слушний час для прибуття автобуса в пункт пропуску, смуга рухуде проводитиметься пограничний контроль організованої групи. По прибуттю в пункт пропуску перевірка документів проводитиметься в автобусі за спрощеною процедурою.

Детальна інформація про пункти пропусках і процедурі знаходитися на сайті Державної пограничної служби.

Також читайте: Финобеспечение відповідальності туроператора перед туристами, що виїжджають за кордон, можуть збільшити до 500 тис. євро.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини