Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін вирішив, як вести реєстр морських портів

12 липня 2013, 10:43
255
0
Автор:
Реклама

Учора, 11 липня, на засіданні Кабміну, були затверджені Порядок відкриття і закриття морських портів в Україні і Порядок ведення Реєстру морських портів України.Тепер уся інформація про діючих на території нашої держави морських портах і послугах, які ними надаються, акумулюватиметься в єдиній спеціально створеній електронній базі даних - Реєстрі морських портів України. Ведення Реєстру здійснюється на українській і англійській мовах в електронному вигляді. Реєстр розмістять на офіційному сайті ГП "Адміністрація морських портів України" - суб'єкти господарювання отримають відкритий і безкоштовний доступ до інформації про основні технічні характеристики морського порту, напрями його діяльності та ін.

У Реєстр вноситимуться такі відомості: реєстраційний номер морського порту і дата реєстрації, його назва і місцезнаходження, найменування і місцезнаходження адміністрації морського порту, дата і основа відкриття морського порту, межі його території і акваторії, основні технічні характеристики порту (у тому числі його можливості перевантаження вантажів, обслуговування судів і / або пасажирів), перелік причалів і морських терміналів в межах морського порту. Крім того, в реєстр вноситися інформація про послугищо надаються на території морського порту, про групи вантажів, що обробляються в порту. У Реєстрі також з'явиться список портових операторів і послуг, які вони надають. Міститися будуть відомості про обмеження по безпеці мореплавання в акваторії морського порту.

Мининфраструктуры повинне забезпечити створення Реєстру і здійснювати контроль за її веденням, а ось адміністратором Реєстру виступить Адміністрація морських портів України, яка згідно з чинним законодавством збиратиме і здійснюватиме облік даних, що вносяться в Реєстр, вирішуватиме організаційні питання в процесі його ведення, а також забезпечувати технічний і технологічний супровід Реєстру, надання доступу до нього, збереження і захист даних, що містяться в Реєстрі.

Що стосується Порядку відкриття і закриття морських портів в Україні, то В. Козак відмітив, що прийняття цього акту дозволить приймати рішення відносно відкриття / закриття морського порту обгрунтовано з урахуванням наявності в морському порту устаткування і устаткування, необхідного для обслуговування судів і пасажирів, проведення вантажних, транспортних і експедиційних робіт, забезпечення належного рівня безпеки мореплавання, пов'язаних з цим видів господарської діяльності, і як наслідок сприятиме захисту життя і здоров'я людей і запобіганню забрудненню довкілля. Документом визначений комплекс заходів, реалізація яких повинна передувати ухваленню рішення про відкриття морського порту. Визначені також підстави і порядок його закриття.

Джерело: Урядовий портал.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини