Наказом від 03.06.2013 р. № 574 Мінфін вніс зміни в Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку.
Затверджена нова редакція пункту 2.15 і 2.16 глав 2 Положення. Встановлено, що первинні документи підлягають обов'язковій перевірці (в межах компетенції) працівниками, які ведуть бухгалтерський облік, за формою і змістом, тобто перевіряється наявність в документі обов'язкових реквізитів і відповідність господарської операції чинному законодавству у сфері бухгалтерського обліку, логічна ув'язка окремих показників.
У разі виявлення невідповідності первинного документу вимогам законодавства у сфері бухобліку такі документи з письмовим обгрунтуванням передаються керівникові підприємства, установи. До особливого письмового рішення керівника такі документи не приймаються до виконання.