Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Митниця застосовує нові правила тимчасового ввезення товарів і ТС для особистого користування

5 лютого 2013, 17:25
2593
3
Автор:
Реклама

Сьогодні, 05.02.1013 р., набув чинності наказ Мінфіну від 05.12.2012 р. № 1279яким внесені зміни в Порядок стягування митних платежів при ввезенні на митну територію України товарів громадянами.

Зміни торкаються правил тимчасового ввезення в Україну товарів і транспортних засобів для особистого користування, а саме:

1. Згідно з наказом, як при тимчасовому ввезенні на митну територію України, так і при ввезенні з метою транзиту товарів, які переміщаються в ручній поклажі і супроводжуваному багажі і сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент:

а) 1000 євроякі ввозяться через пункти пропуску через державний кордон України, відкриті для повітряного сполученняі

б) 500 євро і сумарна вага яких перевищує 50 кг, через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення пункти пропуску через державний кордон України,

громадянами вноситься грошова застава у розмірі суми митних платежівякі підлягають сплаті при ввезенні таких товарів на митну територію України з метою вільного звернення.

2. При тимчасовому ввезенні транспортних засобів (далі - ТС) особистого користування на митну територію України громадянами-нерезидентами на термін, який не перевищує одного року за умови реєстрації таких ТС в уповноважених органах іноземних держав, митні платежі не налічуються і грошова застава не вноситься.

3. При тимчасовому ввезенні громадянами-резидентами, які знаходяться на тимчасовому консульському обліку у відповідній консульській установі України за кордономна термін, який не перевищує 60 днів впродовж одного календарного року, ТС особистого користування, яке відповідає умовам, встановленим абз. 4 ч. 3 ст. 380 Митного кодексумитні платежі не налічуються.

4. При тимчасовому ввезенні громадянами-резидентами ТС особистого користуванняякі класифікуються за товарними позиціями 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонни), 8711, 8716 згідно УКТ ЗЕДгромадянами платяться митні платежі, які підлягають сплаті при імпорті таких ТС.

5. Тимчасовий ввезення громадянами-резидентами на митну територію України інших ТС особистого користування дозволяється строком до одного року під письмове зобов'язання про їх зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, і із застосуванням до них заходів гарантування, передбачених р. X Митного кодексу. Внесення грошової застави здійснюється з використанням бланка квитанції МД-1.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини